пролистнете и это

Thursday, 29 June 2017 17:34
an54444: Железный Порт,  море (Default)
[personal profile] an54444
 чет плохо

заказное письмо

Thursday, 29 June 2017 13:59
an54444: Железный Порт,  море (Default)
[personal profile] an54444
 седня отправлял письма в прокуратуру и суд. на почте все ржут- везде вирус петя. отправил обычным- на моей памяти они тож не терялись

Кароче, итоги подводя

Thursday, 29 June 2017 12:20
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Stanislav Kukareka
Лет 20 уже как - давно известно всем, что винда есть системой сильно уязвимой для всего чего попало, и к самостоятельной жизни в сетях аж нихера не приспособленной. Об этом знают все и давно, и когда это было всем уже абсолютно ясно - нынешнее поколение админов еще срало в памперсы или училось читать по слогам... Забыли? Склерозом вас накрыло, господа?
Накрыло вас даже не склерозом, а рекламным спамом от Шимкива и его коллег, где та глюкавая винда была объявлена чуть не опорой интернетов и островком надежноси унд стабильности в жестоком окияне сисадминов которые бухают пиво и требуют зарплат. А тут мол заплатил один раз (или не заплатил а спиздил), и можешь дальше спать спокойно. Ага, с добрым утром, лошки. 30 секунд подъем и строится на подоконниках, форма одежды №6, шинель заправлена в кальсоны.
Но еще больше меня возущают совершенно дебильные советы "обновлять винду вовремя" и прочую лицензионность соблюдать. И потому слухайте сюда салабоны, вам дембель объяснит сейчас за жизнь.Read more... )
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
— Тимчасовий Уряд звертається до українців. — Більшовики і плеханівці про українське питання. — Донці не підтримали автономію України. — Поміж тим, автономизм розрастається. — Інтриги грецького двора. — Чому в Криму побільшало греків та вірменів.
_______________________
Тимчасове Правительство веде напружені переговори з Центральною Радою.
Як виразився Керенський, “вельми хитромудрими” були ті перемовини.
Уряд намагався протистояти водночас - українцям, які розбурхали автономистську хвилю по всій імперії, та - більшовикам, які зо дня на день марили захопити Совєти та скинути за їх допомогою Тимчасовий уряд.
Доводилось проводити політику гойдалок.
Щоб посилити свої позиції, Тимчасовий уряд видав звернення до українців, як спробу звертатися напряму до своїх громадян в Україні, минуючи Центральну Раду.
«Громадяни українці!Read more... )
[personal profile] nazavzhdy in [community profile] lenta_ua
Дякуємо усім, хто допоміг нам з підготовкою до цього рейсу. Виходимо на низький старт.
Тим часом просимо
... тільки не дивуйтесь.
ну, а раптом у когось є?
... ні, ми не з"їхали з глузду.
Ну, дуже треба!
... так, саме для цього фронтового рейсу, а він буде особливим. Веселим, співочим, потрібним, корисним - подробиці попереду.

Нам терміново потрібен футляр для контрабасу. Або віолончелі.
І дуже потужний матюгальник. Такий, що рявкнеш в мундштук - і буде чути аж в Донецьку.

Нє-нє, ми не йдемо брати Донецьк. І ні-ні-ні, ми не готуємось до переможного віолончельного концерту у центрі Луганська. Поки що трохи зарано.
Так-так-так, то ми просто знову вже щось чудимо. Бодро, весело, з огоньком. Без смєртоубійств.
... а там як вийде.

А хто йде з нами поруч на фронт у цьому цікавенному рейсі
хто може й хоче допомогти фронту разом з нами
ось наші реквізити
https://www.facebook.com/fondDM/posts/1615417812050324
Дякуємо, люди.
До зустрічі.
Ваша Леді та Ф.О.Н.Д.

Read more... )

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1464560293604667

Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Якщо в новинних коментарях політиків чи в постах на Фейсбуці раптом рясним цвітом зацвітають пафосні рядки пастора Німеллера, можна не сумніватися: в Україні знову взяли за зад якогось паскудника. І паскудника настільки паскудного, що навіть вписатися за нього прямим текстом — явний зашквар для будь-якої нормальної людини, і єдине, що може виправдовувати співчуття цьому паскуднику — наявність страшного, підступного, невідпорного та неперебірливого спільного ворога.Фото: Сергей Нужненко

Оці таємничі “вони”, які приходили в нацистській Німеччині по комуністів, соціал-демократів, профспілкових діячів, євреїв та самого пастора Німеллера, а тепер нарешті в Україні загнали свої хижі пазурі в пишне гузно Гужви, неодмінно мусять рано чи пізно постукатися в двері кожного, хто в буремному червні 2017-го не встав на захист права кремлівських пропагандистів вимагати й отримувати хабарі з українських політиків. Тож і вереск із приводу арешту головреда “Strana.ua”, переконують нас, — це не підігрування Москві та її “5-й колоні”, а останній бій вільного люду за свободу слова проти безжальної шоколадної диктатури. І біс би з ним, якби подібні месиджі транслював лише екс-голова Мінздоху Януковича Олександр Клименко — він у праві Гужви брати хабарі зацікавлений особисто (менше грошей на редакцію витрачати доведеться). Але коли зловісний шепіт “і по вас прийдуть, і по мене прийдуть...” лунає навіть із вуст редактора-засновниці найбільш єврооптимістичного порталу України, починаєш всерйоз хвилюватися. Невже в країні й справді фронт устиг розвернутися так, що ми тепер із корупціонерами, українофобами, посіпаками Януковича та Кремлем опинилися по один бік барикад?!Read more... )

(no subject)

Wednesday, 28 June 2017 20:53

Новини одним рядком

Wednesday, 28 June 2017 18:37
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московський кібертероризм і пропагондонство

 The Security Service of Ukraine: Рекомендації щодо захисту комп’ютерів від кібератаки вірусу-вимагача My two cents // Увага, СБУ радить ставити антивірус Eset, але він же московський. Тому будьте пильними. Тут ще (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Чутки. Зʼявилася інформація, як можна вилікувати заражений вірусом Petya компʼютер. Існує генетичний алгоритм, який може генерувати пароль, необхідний для розшифровування зашифрованого вірусом комп'ютера Petya. My two cents // Увага, це чутки, використовуйте на власний страх і ризик. Є свідчення від шановного френда, що це працює
 Symantec показала простий спосіб захисту від вірусу-здирника Petya. У момент атаки Petya шукає файл C:\Windows\perfc. Якщо такий файл на комп'ютері вже є, то вірус закінчує роботу без зараження.
 ФБР занялось «Петей». В США Федеральное бюро расследований и Министерство внутренней безопасности начали расследование в связи с распространением вируса-вымогателя Petya.A, поскольку есть данные, что среди его жертв были граждане Соединенных Штатов.

 Дуров погодився зареєструвати Telegram на москві, але відмовився надавати дані про листування користувачів

Санкції

 Рада ЄС затвердила подовження секторальних антифашистських санкцій до кінця січня 2018 року My two cents // «Савєцкій саюз — страна бальшая, патаму ми еті ваши санкциї как-нібудь пєрєживьом»  ©

Трампіада

 Нішто нє прєдвєщало бєди… Дослідження: імідж США у світі погіршився із приходом Трампа до влади My two cents // Скоро єдиними, кому подобається Трамп і його викрутаси, залишаться лише його начальнічкі з Лубʼянської площаді у Мордорі
 Трампаньєтка Манафорт все-таки отримав $17 мільйонів від злочинної банди «Партія рєгіонав». Про те, що Манафорт отримував гроші за роботу для Партії регіонів колишнього президента України Віктора Януковича, з'ясувалося із документів, які американець подав до мін'юсту США в рамках закону про реєстрацію іноземних агентів.

Read more... )

Marius van Dokkum

Wednesday, 28 June 2017 14:16
gate_gate: (красный зонтик)
[personal profile] gate_gate
ничей мужчина
свой, собственный

don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
— Створено Генеральний Секретаріят. — Українці Зеленого Клину створили свій уряд. — Ленін за Универсал! — Чуваші творять автономію в Симбірську. — Кому вигідно скасування “ять” та “твердь”?
____________________
Не пройшло й тижня зо дня оголошення Універсалу, як Комітет Ц. Ради в своїм закритім засіданні 28 червня постановив організувати Правительство України під назвою Генерального Секретаріяту Української Центральної Ради.
Всього мало 'бути вісім генеральних секретарів і один генеральний писар.
Зараз же усі пости були обсаджені:
1) Голова Ген. Секретаріяту й Генер. Секретар внутрішніх справ — В.Винниченко; Read more... )

Про петь и ламеров

Tuesday, 27 June 2017 21:29
an54444: Железный Порт,  море (Default)
[personal profile] an54444
 ну вот ни как в толк не возьму- как вы это говно себе на комп загоняете?
я вот и порнуху посматриваю и онион серфлю- ну элементарные правила гигиены , блин, соблюдайте


Новини одним рядком

Tuesday, 27 June 2017 21:32
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Новина дня — теракт у Києві.

 У Києві внаслідок вибуху автомобіля загинув начальник резерву ГУР Міноборони полковник ГУР МО Максим Шаповал.
Він працював над доказами агресії РФ: перемога в Гаазі досягнута завдяки його роботі. Загиблий проводив унікальні розвідувальні операції в глибокому тилу бойовиків на Донбасі.
 Вбитий у Києві полковник розвідки був командиром групи спецназу, яка звільняла Донецький аеропорт
 Московсько-фашистський слід у вбивстві полковника ГУР МО України Максима Шаповала. Підрив у Києві машини керівника одного з підрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України – це, безумовно, виклик. Виклик Україні – від російських спецслужб. Загиблий полковник Максим Шаповал, 1978 року народження, був начальником управління спецрезерву ГУР МО.
Власне тактика державного тероризму – тобто тероризму, який виходить безпосередньо від структур ФСБ, а отже, держави «Росія» – явище зовсім не нове. Саме ця тактика використовувалася і використовується, починаючи з 2014 року, ще з Майдану і подальших подій. Зараз мішенню стають конкретні люди у силових структурах України. Мета цього – залякати і продемонструвати могутність і безнаказаність. Згадуємо відоме кремлівське «а докажите» у відповідь на політичні та дипломатичні закиди у сприянні, підтримці і, фактично, керуванні тероризму. Загалом, стиль російських спецслужб – це почерк Луб’янки і НКВС, який за вісімдесят чи дев’яносто років у базових моментах не змінився.
Головна мета і ціль тероризму – посіяти страх і невпевненість, відчуття абсолютної незахищеності. Об’єктом терористів може стати будь-хто, залежно від конкретно поставленого завдання: як керівник військового підрозділу, так і дитина чи пасажири вагону поїзда метро. Однією із важливих опцій при цьому є інформаційний супровід, який відбувається автоматично.
 А от УПʼячка розповсюджує чутки, що полковник ГУР керував охороною рашиста Вороненкова My two cents // Я так розумію, що — з метою відволікання уваги від ролі Шаповала у підготовці до Антифашистського Трибуналу

Read more... )
[personal profile] nazavzhdy in [community profile] lenta_ua
Ф.О.Н.Д.у терміново потрібна допомога
приємна допомога
така, що викликає розчулену посмішку

У Ф.О.Н.Д.а з"явилась нова фондерка.
Наш Дред став батьком.

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1459262990801064

А нові фондери та фондерки - вони такі, їм з появою потрібно багато речей.

Надаю список
Звичайно, усе це потрібно купувати. Але раптом у вас лежить?
А раптом ви хочете комусь усе те віддати, і не знаєте кому?

1. Молокоотсос
2. Бюстгалтер для годування (+ прокладки для грудей)
3. Пляшечка для годування (до 3 місяцівв)
4. Круг для плавання у ванночці
5. Вологі серветки для дітей
6. Одноразові рушники
7. Постіль дитяча
8. Клейонка в постельку "дихаюча"
9. Одноразові пелюшки 60Х60
10. Рюкзак "кенгуру" або слінг.
11. багато-багато дитячого одягу від народження і до року.

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1463001787093851
[personal profile] nazavzhdy in [community profile] lenta_ua
Пожаловалась я как-то в Фонде, что устала и хочу на ручки. Каждый сочувственно покивал, мол да, армия - не легкое дело, но ты держись, а чем надо мы поможем. И только шутник Олександр Ільченко понял по своему и вот, прислал ручки, штук 60, наверное, или больше даже.
Он прислал еще кучу всего, конечно. Меня вообще Фонд балует, знаете? Редко когда успеваю добежать до фейсбука, чтоб рассказать об этом. А зря. Вот недавно села, осмотрела свое рабочее место и поняла, что почти всем меня обеспечил Фонд Дианы Макаровой. Техника, канцелярия, нормальная обувь, бумага, тонер для принтеров, картриджи...
Спасибо вам, Фонд Дианы Макаровой - всем тем, кто делает работу волонтеров возможной. Простите, не буду всех перечислять, боюсь кого-то забыть.
Старший солдат Косинова А.В., больше на ручки не хочу ))))Реквізити Ф.О.Н.Ду Діани Макарової.

Profile

frietz: (Default)
frietz

December 2016

M T W T F S S
   1234
567891011
12131415161718
192021222324 25
262728293031 

Expand Cut Tags

No cut tags

Style Credit